Korepetycje i konwersacje

Języki obce święcą coraz większe triumfy wśród ludzi młodych, którzy dobrze wiedzą, że większa wszechstronność i umiejętności, mogą im zapewnić lepszy start w poszukiwaniach pracy. Bardzo często w środowiskach firm usługowych i produkcyjnych kładzie się nacisk na język niemiecki, ze względu na częste kontakty biznesowe z zachodnimi sąsiadami, stąd nawet wśród osób o ustabilizowanej pozycji zawodowej dochodzi do chęci podszkolenia umiejętności posługiwania się językiem niemieckim.

Native speaker na terenie Tarnowa i Krakowa udzieli korepetycji z języka niemieckiego przed maturą, sprawdzianem lub w celu podniesienia wiedzy językowej. Mogą być to też luźne konwersacje. Korepetycje takie udzielane być mogą w biurze tłumaczeń jak i w domu zainteresowanej osoby.

Zakres korepetycji określany jest w oparciu o wymagania zainteresowanego ucznia jak również o spostrzeżenia korepetytora, które pojawiają się już po pierwszych wspólnych zajęciach. Może być to szlifowanie posiadanych już umiejętności jak i początkowe fazy przygody z językiem niemieckim.

Konwersacje i korepetycje z języka niemieckiego to profesjonalna powtórka bądź nauka języka.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z rodowitym Niemcem native speakerem posiadającym doświadczenie pedagogiczne.